Nasza firma skupia doświadczenie zdobyte na przestrzeni 10 lat. Koordynatorzy pracowali na największych i najbardziej rozpoznawalnych budowach Centrów Handlowych w Polsce.

Zespół składa się z osób o różnym wykształceniu co pozwala sprawnie zaangażować się w projekt budowlany nowo powstającego obiektu.

W Naszej ofercie znajdą Państwo liczne zakresy w procesie koordynacji najemców, począwszy od reprezentowania zleceniodawcy w kontaktach z najemcami i generalnym wykonawcą, koordynacja i weryfikacja dokumentacji projektowej najemców pod kątem zgodności z wytycznymi zawartymi w podręczniku najemcy, a skończywszy na organizacji odbiorów powierzchni handlowych oraz kompleksowej kontroli kosztów prac dodatkowych najemców.

Profesjonalizm oraz chęć rozwoju firmy ELIOT COLLINS sprawia, że współpraca z Nami nie tylko wspomoże proces budowlany Państwa Inwestycji lecz również przyczyni się do prawidłowego rozwoju dalszych Państwa biznesowych relacji z najemcami na etapie wspólnej działalności handlowej.

Współpracujemy z takimi firmami jak:

  • Galeria Miodowa
    Kluczbork
  • Auchan Szczecin

Nasza firma skupia doświadczenie zdobyte
na przestrzeni
10 lat.

Firmę ELIOT COLLINS tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie koordynacji prac najemców centrów handlowych oraz powierzchni biurowych.

Zespół składa się z osób o różnym wykształceniu co pozwala sprawnie zaangażować się w projekt budowlany nowo powstającego obiektu.

Nasze
realizacje

  • IKEA

    Rozbudowa C.H Bielany we Wrocławiu